سپاهان روكش sepahan rookesh
توليدكننده قطعات و روكش‌هاي پي‌وي‌سي
به روش غوطه‌وري

دسته فلافل‌زن و كباب‌پز:

دسته فلافل زندستگيره فلافل زندسته فلافل زن و كباب پز
دسته فلافل زندستگيره فلافل زندسته فلافل زن و كباب پز

يكي از غذاهاي روزمره كه طرفداران زيادي دارد، فلافل مي‌باشد. جهت تهيه‌ي اين غذا بايستي قرص‌هاي آماده‌ي فلافل را داخل روغن سرخ نموده و سپس آن‌ها را خارج نمود. براي اين منظور بايستي از يك سبد مخصوص فلزي استفاده نمود تا روغن‌هاي اضافي كه اطراف فلافل سرخ شده را فرا گرفته، به مرور خارج شود.

اين سبد فلزي همواره داخل روغن بسيار داغ رفته و فلافل‌هاي سرخ‌شده را بيرون مي‌آورد تا خنك شده و روغن اضافي آن نيز خارج شود. با توجه به اين كه سبد مذكور داخل روغن با حرارت بالا قرار مي‌گيرد و از طرفي فلز رساناي گرما مي‌باشد، به مرور دسته‌ي آن گرم شده و كاركردن با آن را غيرممكن مي‌سازد.

استفاده از روكش‌هاي سپاهان‌پلاستيك كه بر روي دسته‌هاي اين سبد ايجاد مي‌گردند، باعث مي‌شود دسته‌هاي سبد فلافل علاوه بر عايق‌بندي نسبت به حرارت و عدم انتقال گرما، قرار گرفتن در دست فلافل‌زن را راحت‌تر نموده و همچنين به خاطر نرمي و لطافت روكش‌ها، از خستگي ناشي از كار طولاني در هنگام كار با دسته‌ي سبد، جلوگيري مي‌نمايد.

اين دسته‌ها علاوه بر استفاده در سبدهاي فلافل، در كباب‌پزهاي توري نيز استفاده مي‌گردند و در هنگام قرار دادن توري كباب بر روي شعله‌ي آتش، باعث جلوگيري از انتقال حرارت به دست، مي‌گردند.

ساير محصولات: